Dietetyka Poznań

Dietetyka Poznań

Program dietetyczny

Dieta – szybkie, skuteczne zrzucenie zbędnej masy ciała. Taka definicja jest bardzo często głoszona i rozpowszechniana. Chcielibyśmy jednak ją obalić i pokazać Ci, że to absolutny mit. Szybkie zrzucenie sporej masy ciała nigdy nie kończy się dobrze – proces ten wymaga dużego wkładu czasowego oraz pracy indywidualnej. Skuteczna dieta wcale nie musi oznaczać głodówki i niechęci do jedzenia.

Dietetyka Poznań to miejsce, w którym zmienisz swoje podejście do jedzenia i zdrowego odżywiania. Z chęcią pokażemy Ci, że można inaczej. A inaczej, wcale nie znaczy gorzej, tylko ciekawiej. Odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z dietą i produktami spożywczymi. Z chęcią wskażemy Ci miejsca w Poznaniu gdzie możesz zdrowo, pysznie zjeść oraz w jakich sklepikach warto się zaopatrzyć w produkty żywieniowe.

Partnerzy Dietetyka

Ułożymy dla Ciebie indywidualny program dietetyczny. Dlaczego indywidualny? Ponieważ każdy organizm jest inny i nie ma drugiego, takiego samego człowieka na świecie.

Dietetykę Poznań tworzą młodzi ludzie z pasją i wiedzą, którzy kochają świat i pomaganie ludziom. W naszym gabinecie odnajdziesz zrozumienie i profesjonalne podejście. Ponadto z chęcią podzielimy się z Tobą naszymi własnymi doświadczeniami żywieniowymi i wskażemy Ci co warto jeść, a czego lepiej unikać.

Program dietetyczny opracowujemy zawsze skrupulatnie, z uwzględnieniem wielu czynników: fizycznych, psychicznych i osobistych. W naszej ofercie odnaleźć możesz wiele znanych i lubianych na świecie opracowanych diet, ale również takich, które jeszcze nie zostały odkryte, ponieważ przystosowane będą tylko i wyłącznie do Twoich indywidualnych warunków organizmu. W twoim planie żywieniowym, który będzie skrojony dla Ciebie na miarę, ustalimy:

  • 1. optymalną ilość spożywanych w ciągu dnia kalorii,
  • 2. odpowiedni trening fizyczny,
  • 3. produkty o wymaganym indeksie glikemicznym.

Dietetyk Poznań to również ludzie, którzy kochają gotować i z chęcią podzielą się z Tobą swoimi smacznymi, zdrowymi i niezwykle prostymi przepisami. Dowiesz się jak przygotować wysokoenergetyczne śniadanie, które zapewni Ci energię na cały dzień oraz lekkostrawny lunch, który nie obciąży Twojej wątroby, a dostarczy niezbędnych mikro i makro elementów.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie pięknego wyglądu razem z nami? Zapraszamy Cię gorąco do Dietetyki Poznań!