oferta dietetyka poznań

“Odpowiednie odżywianie przypomina dobre, tanie ubezpieczenie zdrowotne"

-Scott Jurek

Oferta Dietetyka

Znasz wiele poradni dietetycznych, a jednak trudno Ci komukolwiek zaufać? Nie znasz miejsca, które cieszyłoby się świetnymi opiniami w Poznaniu? Właśnie znalazłeś coś dla siebie… Dietetyka Poznań to nie tylko poradnia dietetyczna, ale również pozytywnie nastrajające do działania miejsce. Nie jesteśmy tylko specjalistami z zakresu żywienia, ale również towarzyskimi osobami, które lubią rozmawiać i zarażać uśmiechem! W naszej ofercie Dietetyki Poznań odnajdziesz:

  • opracowanie planów dietetycznych dla osób z nadwagą i otyłych,
  • opracowanie diety dla osób z niedowagą,
  • opracowanie diety dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią,
  • opracowanie diety dla dzieci i niemowląt,
  • dobranie produktów spożywczych i dań do osobistych preferencji,
  • rekomendacje miejsc, gdzie można dobrze i zdrowo zjeść w Poznaniu,
  • sporządzoną listę sklepików, które oferują zdrową – ekologiczną i BIO – żywność.

To jedynie część naszej bogatej oferty, którą jesteśmy Ci w stanie zaproponować. Ponadto, serdecznie zapraszamy do zadawania frapujących pytań, na które, mamy nadzieję, znamy odpowiedź. Pomożemy Ci zbilansować i zracjonalizować dietę tak, aby organizmowi niczego nie zabrakło. Jest to niezwykle cenne, szczególnie w sytuacji przejścia na wegetarianizm lub weganizm. Nie warto robić tego samemu, na własną rękę, ponieważ to niezwykle ważna decyzja i spora dla organizmu zmiana. Pomożemy Ci ustalić listę produktów, które będą dostosowane do Twojej diety, ale będą zawierać pełnowartościowe witaminy i minerały. Częstym problemem, który pojawia się u osób przechodzących na dietę bezmięsną lub rezygnujących z większej ilości produktów jest fakt, iż nie potrafimy racjonalnie dobrać pożywienia, które uzupełnia braki w diecie.

Dostosujemy dietę do Twojego stylu życia, masy ciała i indywidualnych preferencji. Ponadto gwarantujemy szereg planów motywacyjnych i osobistych spotkań, które pozwolą na osiągnięcie sukcesu i otrzymanie odpowiedniego zapasu energii do działania. Oferta Dietetyka Poznań to jedyna w swoim rodzaju bogata oferta, której nie jesteśmy w stanie krok po kroku zapisać. Każdy, absolutnie każdy problem postaramy się rozwiązać, a na każde pytanie udzielimy cennych odpowiedzi. Jeśli planujesz rozpocząć przygodę z racjonalnym odżywianiem to nie czekaj tylko już teraz zgłoś się do nas i dowiedz się sam, dlaczego to właśnie Dietetyka Poznań jest najlepszą ekipą specjalistów!

Prosimy o zapoznania sie ze szczegółową ofertą dietetyka w sekcjach dostępnych dla Was poniżej. Zapraszamy.

Szczegółowa oferta Dietetyka Poznań

Poradnia Dietetyczna

poradnia dietetyczna w poznaniu

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej poradni dietetycznej oraz jej funckjonowania zapraszamy serdecznie.

Poradnia Dietetyczna

Pierwsza wizyta

Na tej stronie dowiesz się więcej na temat jak wygląda w szczegółach pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym. Polecamy.

Pierwsza wizyta

Program dietetyczny

dietetyka poznań

Pokażemy Ci jak wyglada schemat tworzenia indywidualnego programu dietetycznego przygotowanego przez Dietetyka.

Program Dietetyczny

Odchudzanie

Jeżeli chcesz w miarę szybko i bezpiecznie zrzucić kilka kilogramów i zależy Ci na utrzymaniu wagi ten dział jest dla Ciebie!

Odchudzanie

Cennik Dietetyka

dietetyka poznań cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dietetyka. Dowiecie się jaka jest cena za nasze usługi i jak wyglądają płatności nasze programy.

Cennik Dietetyka