Restauracje

Gdzie można dobrze zjeść w Poznaniu? Takie pytania bardzo często pojawiają się na internetowych forach dyskusyjnych. Restauracji, które oferują pyszne jedzenie jest w tym mieście bardzo dużo, co jednak z osobami, które przebywają na diecie albo mają specyficzne wymagania żywieniowe? Na szczęście, dzięki rozwijającemu się trendowi zdrowego odżywiania powstaje w Poznaniu coraz więcej miejsc, gdzie można zjeść dietetycznie, smacznie jak u mamy i w rozsądnej kwocie. Specjalnie dla wszystkich naszych pacjentów i zainteresowanych osób przygotowaliśmy listę godnych odwiedzenia restauracji oferujących dietetyczne dania w Poznaniu.

Kwadrat vegan bistro & cafe

miejsce idealne dla wszystkich maniaków zdrowej żywności. Codziennie inne menu, dostosowane do pory roku i darów natury. Lubimy tam wracać na pyszny obiad i podwieczorek. Osobom, które kochają słodkie smaki polecamy przepyszny napój z mango i mleka kokosowego – naturalnie słodki i pełen witamin!

ul. Woźna 18, 61-777 Poznań

Services Icon

Bistro La Passion

restauracja, w której zjecie zdrowo i pożywnie. Wszystkie dania przygotowywane są z produktów pochodzących z ekologicznych upraw i hodowli BIO. Ponadto, w bistrze możecie zasmakować wyśmienitych, w 100% naturalnych soków z Tłoczni Pawła Dobrosza.

ul. Nowowiejskiego 11, 61-732 Poznań

Services Icon

Zielone soki

pomimo nazwy to miejsce gdzie nie tylko możecie skosztować zdrowych, pełnych witamin koktajli i napojów. Kucharze serwują również pyszne, lekkostrawne dania. Nasz faworyt to zdecydowanie zupa krem ze szparagów z dodatkiem płatków migdałowych – niebo w ustach!

ul. Mottego 7, 60-723 Poznań

Services Icon

Pyszoty Lunch

jak sama nazwa wskazuje, to świetne miejsce, jeśli chcemy wybrać się na szybki, zdrowy lunch. Przepyszne, aromatyczne, delikatnie przygotowane mięsa oraz soczyste sałatki to znak charakterystyczny tej restauracji. O fenomenalnych zupach owocowych nie wspominając…

ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Services Icon

Zielono mi

wysoka jakość, miła obsługa i rozsądne ceny – wszystko to znajdziecie w tej restauracji. Oprócz zielonych potraw, przygotowywanych na bazie warzyw i owoców, odnajdziecie tutaj inne kolory pysznej, zdrowej natury!

ul. Szewska 15, 61-760 Poznań

Services Icon

W Poznaniu znajduje się jeszcze więcej restauracji, które oferują dania dietetyczne. My wybraliśmy te, do których wybieramy się najczęściej i te, w których każde odwiedziny kończą się pełnym brzuchem i uśmiechem na ustach!

Services Icon