Sklepy

Konsumenci w XXI wieku stali się bardzo świadomi i dobrze wiedzą, co chcą kupić, a czego unikać. To niezwykle pozytywny objaw, który sprawia, że na rynku spożywczym pojawia się coraz więcej firm, które przykładają szczególną wagę do tego, jakie produkty oferują swoim klientom. Powstają produkty ekologiczne, pochodzące z naturalnych upraw i hodowli oraz takie, które nie zawierają w swoim składzie chemii w postaci ulepszaczy smaku i zapachu. Często rezygnuje się również z konserwantów, co sprawia, że mamy 100% pewność, że kupiony towar jest świeży. Takie produkty zazwyczaj oznaczane są specjalnymi naklejkami, które informują z jakim produktem mamy do czynienia. Co niezwykle ważne, dla niezaznajomionych w temacie zdrowego odżywiania – produkty BIO to produkty z bardzo krótką datą przydatności, które należy spożyć jak najszybciej.

Dla wszystkich zainteresowanych tematem, przygotowaliśmy spis sklepików ze zdrową żywnością, które znajdują się w Poznaniu.

Orkiszowe pola

sklep ze zdrową żywnością w Poznaniu, który posiada niezwykle bogaty asortyment. Kupimy tutaj wszystko, czego potrzebujemy – zaczynając od chleba bezglutenowego po owoce, kiełki, aż po gotowe pyszne przetwory.

os. Batorego 79a/u4, 60- 687 Poznań

Services Icon

Spiżarnia poznańska

jak sama nazwa wskazuje, ten sklep specjalizuje się w przygotowywaniu naturalnych i tradycyjnych przetworów. Odnaleźć można tutaj pozbawione chemii i niepotrzebnych ulepszaczy przecierki dla dzieci i niemowląt.

ul. Złotowska 55, 60-189 Poznań

Services Icon

Vita natura

firma z tradycjami, która jest rodzinnym biznesem. Widać to w asortymencie sklepu i w sposobie jego zarządzania – stawia się tutaj na produkty naturalne i smaczne. Właśnie takie, jakie moglibyśmy zaserwować na pyszne, rodzinne śniadanie czy obiad.

ul. Warszawska 25, 61-113 Poznań

Services Icon

VegeDziupla

miejsce idealne dla wegan i wegetarian! Sami dobrze wiemy, że niewiele jest jeszcze sklepów, gdzie dostępne są produkty dostosowane właśnie dla tych grup konsumentów. W tym sklepie odnajdziecie wszystko, czego tylko dusza i ciało zapragnie!

ul. Dąbrowskiego 71, 60-523 Poznań

Services Icon

Kavargo

sklepik ze zdrową żywnością. Jeśli poszukujecie sprawdzonego miejsca, w którym można kupić pyszne potrawy, owoce i warzywa oraz aromatyczne przyprawy to serdecznie polecamy wam to miejsce! Najwyższa jakość – niska cena.

ul. Kościuszki 70, 61-892 Poznań

Services Icon

Bio Style

najpyszniejsze naturalne kawy i herbaty w całym Poznaniu! Ponadto gotowe ekologiczne sosy, nasiona kiełków, warzywa, orzechy i wędliny. To tylko część niezwykle rozbudowanego asortymentu tego miejsca.

ul. Górecka 145, 61-424 Poznań

Services Icon

Zachęcamy do zakupów i odkrywania nowych, przepysznych i naturalnych miejsc!

Services Icon