Gabinet dietetyczny Poznań

Gabinet dietetyczny Poznań

I-wsza wizyta

Jesteś zainteresowany tematem zdrowego i racjonalnego odżywiania? Zapoznałeś się już z wieloma poradnikami i informacjami umieszczonymi w Internecie? A może gdzieś usłyszałeś o czymś takim jak dieta i zainteresowało Cię to pojęcie?

Niezależnie od tego, jak mocno jesteś zaangażowany w temat odżywiania i dietetyki oraz jaką wiedzę posiadasz, serdecznie zapraszamy Cię do naszego gabinetu dietetycznego w Poznaniu. W naszej kadrze odnajdziesz samych specjalistów, którzy są odpowiednio wykwalifikowani i posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy. Ponadto nasz gabinet dietetyczny, który mieści się w Poznaniu został niejednokrotnie wyróżniony jako miejsce godne zaufania i cieszy się opinią rzetelnej placówki wśród ludzi. Posiadamy wiele certyfikatów i dyplomów, co jedynie potwierdza nasze profesjonalne podejście do tematu odżywiania człowieka.

Gabinet dietetyczny Poznań zaprasza serdecznie do podjęcia owocnej współpracy, której efekty będziesz mógł zobaczyć na własnej skórze! Gwarantujemy, że jeśli nam zaufasz staniesz się:

  • 1. uśmiechnięty,
  • 2. pełen energii,
  • 3. zadbany,
  • 4. piękny,
  • 5. pewny siebie.

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie dietetycznym obejmuje dokładne zbadania stanu Twojego ciała. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi najwyższej jakości, zbadamy stan Twojej skóry, w jej nawet najgłębszych warstwach. Ponadto oszacujemy jaki plan dietetyczny będzie dla Ciebie najlepszy z uwzględnieniem cech fizycznych, takich jak: waga, płeć, wzrost, wiek, i preferencji indywidualnych.

Jeśli jesteś zdecydowany zmienić coś w swoim życiu, aby stać się piękniejszym i bardziej zadowolonym z życia to nie czekaj i zgłoś się do nas. Bardzo istotne, w sytuacji poważnego podejścia do tematu żywienia czy odchudzania, byłoby wykonanie kompleksowych badań lekarskich, takich jak: morfologia oraz próby wątrobowe. Pierwsza wizyta w naszym gabinecie dietetycznym w Poznaniu stałaby się wtedy znacznie ułatwiona, a nasi dietetycy posiadaliby odpowiedni pełen ogląd na sytuację zdrowotną organizmu.

Jeśli przed wybraniem się do nas osobiście, chciałbyś poruszyć interesujące Cię kwestie – gorąco zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez numer telefonu oraz adres mailowy – w zależności od Twoich preferencji. Gwarantujemy, że każde zagadnienie i zapytanie skierowane do nas zostaje w jak najszybszym czasie rozwiązane.